Zwiedzanie Szczecina z rodziną

Każdy wie, że wypoczynek jest najważniejszy. Dlatego kiedy znajdujemy się blisko Szczecina trudno jest go nie zwiedzić. Jest to cudowne miejsce do zobaczenia przez nie tylko pary, lecz także rodziny z dziećmi. Szczecin jest przepiękny ze względu na bliskie położenie przy Morzu Bałtyckim. Szczecin sam w sobie jest przepiękny gdyż wielka jego powierzchnię zajmują masywne, albo także jakie całkowicie wzbogacają przyrodę takiego pięknego miasta. Zabytków w Szczecinie jest mnóstwo i z całą pewnością każdy turysta musi zwiedzić:

 • Ogrody tematyczne które to znajdują się na ulicy Dobrzyckiej. W tej chwili jest do zwiedzenia aż 28 różnych ogrodów tematycznych, a cały ten park jest w rywitalizacji. Odnajdziecie w tym miejscu cudowne zestawy kwiatów, których jest aż 6 tysięcy gatunków. Ze względu na przeróżne rodzaje tego typu kwiatów w takim ogrodzie panuje przeróżny klimat dlatego ogrody są rozdzielone na przeróżne tematyczne jak: japońskie, francuskie, albo też śródziemnomorskie.

Kolejnym ważnym punktem do zobaczenia w Szczecinie jest:

 • Kolejka Wąskotorowa która jest wspaniałą atrakcją dla większości wczasowicza. Jest to atrakcja która dostępna jest od mają do września i tak naprawdę każdy ma możliwość się nią przejechać bez żadnych problemów. Kolejka ma możliwość zabrać ciebie przez przepiękne lasy Pomorza Środkowego, aż nad Jezioro Rosnowskie. Będziecie mieć możliwość zwiedzić wspaniałe okolice, a na sam koniec wycieczki spróbować z ogniska smacznej kiełbaski, lub też chlebka. Wozi ona ludzi od dawien dawna i jest docenianą atrakcją dla wielu osób. Dlatego warto sobie na jej zwiedzenie pozwolić.

W rzeczywistości istnieje dużo atrakcji na jakie należy sobie pozwolić będąc w Szczecinie. Należy więc bliżej poznać się z tym tematem, by rzeczywiście wybrać dla siebie odpowiednie zabytki jakie pozwoliły by tobie na bliższe poznanie takiego miasta. Na pewno idealną zabawą dla dzieci jest także:

 • park linowy Avana który cieszy się sporym zaciekawieniem z tego względu, że są w pobliżu lasów zielonych, jakie cudownie wprowadzają klimat. Czyste powietrze a także zabawa szalona z całą pewnością pozwoli tobie cieszyć się cudownymi atrakcjami tego miasta. Taki park dostępny jest przez cały rok dlatego bez żadnych kłopotów każdy może sobie na niego pozwolić. W tego rodzaju parku linowym jednak znajdziecie także mnóstwo róznych atrakcji jak chodź by baseny, czy też wodospady oraz mnóstwo innych. Dlatego jest to niezwykła frajda dla całych rodzin.

Dodatkowo musicie liczyć się z tym, że warto również zwiedzić cudowne miejsce którym jest Park Wodny. To właśnie ten Park wodny jest nie dawno oddany do użytku i jest jednym z najbardziej nowoczesnych i największych Parków będących w Szczecinie. Klientom takiego basenu zapewniamy szereg atrakcji z jakich to bez większych problemów każdy będzie zadowolonym. Odnajdziecie tutaj dużo saun, lecz również mnóstwo rodzaj basenów w których również mają możliwość odpoczywać dzieci, oraz dorośli. Wszystkie baseny są podzielone tak by każdy mógł odnaleźć dla siebie coś właściwego.

Miasto Szczecin i jest godne odwiedzenia

Znajdziecie tutaj także baseny do nauki pływania, albo też baseny dla małych dzieci, bądź sztuczne fale, lub także mnóstwo innych rodzaj basenów do twojej dyspozycji.

Szczecin to wyjątkowe miejsce które po prostu musicie odwiedzić dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z takiego miejsca, które z całą pewnością tobie się spodoba i przypadnie do gustu. Odpoczynek w takim miejscu z całą pewnością będzie należał do udanych! Macie tutaj dużo atrakcji i zabytków dlatego nudzić się nie będziecie.

Zachniopomorskie zaprasza do miasta pozycjonowanie Szczecin urokliwie miasto.

|

6 myśli na temat “Zwiedzanie Szczecina z rodziną

 • 24 października 2018 o 01:46
  Permalink

  też napisze komentarz. Fajowa stronka. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • 3 listopada 2018 o 09:30
  Permalink

  Wspaniały artykuł, od bardzo dawna uważałem, iż to zgodność z rzeczywistością

  Odpowiedz
 • 7 listopada 2018 o 05:15
  Permalink

  Fascynujące, lecz ogólnie to znam bardziej interesujące nowości.

  Odpowiedz
 • 5 stycznia 2019 o 00:40
  Permalink

  W sobotę także o tym słyszałam, to może być interesujące.

  Odpowiedz
 • 6 stycznia 2019 o 07:33
  Permalink

  W czwartek także o tym doszły mnie słuchy, to zdoła być zajmujące.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *