Świetny garaż

W dzisiejszych czasach mnóstwo z nas marzy o wygodnym garażu, w którym będziemy mogli trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w bardzo zimne poranki nie powinniśmy skrobać szyb, bądź odśnieżać zalegającego na pojeździe śniegu. Garaż daje całkowicie większe możliwości, tego rodzaju jak:

 • przechowywanie auta w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi takiego samochodu.
 • odizolowanie auta od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
  pewne czynności obsługowe w tego typu garażu mamy okazję przygotować sami.
 • A więc w rzeczy samej oszczędzamy pieniądze mając garaż. Przecież profesjonalne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przygotujemy samodzielnie, taka nasza kieszeń z gotówką rozszerzy się mocniej. Lecz by garaż był wygodny należy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są też bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domku

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasami tego typu garaż mamy okazje stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu montujemy markizy i posiadamy tani i natychmiast zrobiony taras. Należy tak zaplanować dom jednorodzinny, aby wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na ten nasz taras. Oczywiście w takich oknach musicie zamontować żaluzje lub cenione w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec może wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, trzeba, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które was zainspiruje.

Zapraszamy na:
żaluzje Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w sprzedaży plisów, rolet, żaluzji.

8 myśli na temat “Świetny garaż

 • 26 października 2018 o 08:57
  Permalink

  Najczęściej nie piszę komentarzy, ale ten wpis jest nadzwyczaj fascynujący.

  Odpowiedz
 • 7 listopada 2018 o 01:12
  Permalink

  Od kilku dni czułem, iż tak może być.

  Odpowiedz
 • 7 stycznia 2019 o 16:05
  Permalink

  Wspaniały artykuł, od bardzo dawna uważałam, iż to prawda

  Odpowiedz
 • 8 stycznia 2019 o 13:48
  Permalink

  Interesujące, lecz generalnie to znam ciekawsze wiadomości.

  Odpowiedz
 • 23 marca 2019 o 18:44
  Permalink

  Zazwyczaj nie piszę postów, ale ten napis jest niesłychanie dobry.

  Odpowiedz
 • 24 marca 2019 o 15:27
  Permalink

  Doskonały artykuł, od bardzo dawna uważałem, że to zgodność z rzeczywistością

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *