Nie tylko komis dla używanego samochodu

Wiele osób uważa, że sprzedanie samochodu jest bardzo trudne do zrealizowania. A jeżeli chodzi o indywidualną transakcję za gotówkę, o większość przyznaje, że jest to dla nich po prosu niewykonalne. Można oczywiście pojechać na giełdę i tam szukać swojej szansy, jednak każdy wyjazd nie daje gwarancji a kosztuje sporo pieniążków i czasu.

Kolejną możliwością jest komis samochodowy, tutaj istnieje możliwość sprzedaży jednak może to trwać bardzo długie miesiące lub nawet lata. Wiele osób zniechęca się tym faktem. A przecież jest inne i to bardzo szybkie rozwiązanie, które pozwala na pozbycie się samochodów używanych.

Warszawa i okolice dają tutaj największe możliwości jednak również w innych miastach można skorzystać z możliwości jakie daje tak zwany skup aut używanych Warszawa i okolice – www.autoiskup.pl. Cała procedura wygląda następująco. Przyjeżdżasz samochodem, dogadujesz się odnośnie ceny pojazdu i podpisujesz umowę, a wraz z jej kopią otrzymujesz do rąk gotówkę. Wszystko trwa po prostu kilka chwil i jest w pełni legalne i jak najbardziej bezpieczne.

7 myśli na temat “Nie tylko komis dla używanego samochodu

 • 22 lipca 2018 o 22:20
  Permalink

  Wspaniały artykuł, od dawna uważałem, że to prawda

  Odpowiedz
 • 9 stycznia 2019 o 02:58
  Permalink

  Super artykuł, od bardzo dawna myślałem, iż to prawda

  Odpowiedz
 • 20 czerwca 2019 o 15:04
  Permalink

  Zazwyczaj nie piszę komentarzy, ale ten tekst jest bardzo ciekawy.

  Odpowiedz
 • 21 czerwca 2019 o 09:38
  Permalink

  Przeważnie nie piszę komentarzy, ale ten tekst jest nadzwyczaj dobry.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *