Idealny garaż

Teraz mnóstwo z nas marzy o swoim garażu, w jakim będziemy mieli sposobność trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w zimowe poranki nie musimy skrobać szyb, czy odśnieżać zalegającego na pojeździe śniegu. Garaż daje całkowicie większe sposobności, tego rodzaju jak:

  • trzymanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki pogodowe, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi twojego pojazdu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
    dobre czynności obsługowe w tego typu garażu możemy wykonać samodzielnie.
  • A więc rzeczywiście oszczędzamy kasę mając garaż. Przecież dokładnie, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przygotujemy indywidualnie, tego rodzaju nasza kieszeń z gotówką rozszerzy się o wiele bardziej. Lecz aby garaż był dobry powinniśmy wyposażyć go w okna, w jakich zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są również bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domu

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasem taki garaż mamy okazje stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i mamy niedrogi i prędko przyszykowany taras. Musicie tak zaprojektować dom jednorodzinny, by pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten wasz taras. Oczywiście w danych oknach warto założyć żaluzje lub stylowe w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, trzeba, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie nas zainspiruje.

Zapraszamy na:
żaluzje Szczecin woj. zachodniopomorskie. Firma lider w sprzedaży żaluzji, rolet, plisów.

2 myśli na temat “Idealny garaż

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *