Zdejmowanie klątw oraz czarów

Klątwa, to miażdżąca energia magiczna przekazana do adresata w trakcie trafnego obyczaju magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niechętnie życzy i ta źle życząca postać lub wynajęty przez nią specjalista wyraża w trafnym rytuale magicznym jej typ, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej płaszczyzny życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, zatem wyzwolenia się od tego typu energii wychodzących z klątw, zrealizowana przez nieuświadomioną osobę, jest niepożądana, bowiem tego gatunku zachowanie może przysporzyć pogłębienie się czynienia klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest właściwym kluczem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają przeważnie osoby, które odnalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu rozstania z towarzyszem lub przewidują, iż partner odsuwa się od nich i potrzebują zatrzymać go za wszelaką cenę. I tak właśnie można obrazowo uszczegółowić magię miłosną – jako możliwość na osiągnięcie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za wszelaką cenę. Czy urok magia miłosna jest właściwym sposobem na otrzymanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to złapanie kogoś przy sobie na siłę, to wykonanie czegoś sztucznego, co dalekie jest od miłości a uchodzi bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A jeżeli go nie otrzymamy, potrzeba pozwalać, żeby ta osoba odeszła. Na nas jeszcze gdzieś czeka i głęboka miłość, która się nie zakończy, i realne zadowolenie, które będzie czarodziejskie w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obrządku czy zaklęcia.

Najsilniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują odmienne negatywne wydarzenia: nadzwyczajne trafy okoliczności, sytuacje, w których ciągle ponosimy niekorzyści, także materialne jak i niematerialne, doznanie, że przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu wydarzeń, wszelakie usiłowania spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i nieustannie doświadczasz zawodu. Pozostaje, że wszystkie lata jesteśmy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Przypuszczalnie jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to nadzorowanie energią w różnorakich celach. Jedynie cele mogą być wielorakie i możliwość wykorzystania energii. Traktuje się toteż, iż jeśli ktoś ma niecne cele i manewruje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko sztuka blokowania innym ludziom, jednak często praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Ocena, która niejednokrotnie pozwala na rozpoznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie przywilej, co z tego przyjdzie dla mnie oraz dla pozostałych? Praktyczne próbowanie magii, to zdolność rozkwitu na każdej możliwej płaszczyźnie etycznej oraz moralnej też, która na tyle rozwija świadomość siebie, świata, zdarzeń, że niekonieczne są jakiekolwiek przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Nasza www odczynianie klątw i uroków zobacz koniecznie.

Jedna myśl na temat “Zdejmowanie klątw oraz czarów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *